hakkımızda eğitimlerimiz referanslar makaleler iletişim
 
Hakkımızda
E&R sürdürülebilir başarılara ulaşmak için gerekli yönetim ve liderlik becerilerini, sürekli yenilikçilik ve mutlak ölçümleme yaklaşımıyla geliştirmek ve gerçekleştirmek üzere eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

E&R Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı olarak yola çıkış amacımız ekibimizin hem genel olarak iş hayatında hem de eğitim sektöründe çeyrek asra yaklaşan tecrübesini yeni ve güncel bilgi donanımı (know-how) ile harmanlayarak katılımcılarımıza aktarmak ve sorumlu olduğu işin lideri olan çalışanlar yaratmaktır.

E&R, tüm eğitim ve gelişim projelerini 7 değeri temel alarak oluşturmaktadır: Güvenilirlik, şeffaflık, sürdürülebilirlik, uygulanabilirlik, ölçülebilirlik, evrensellik içinde yerellik ve samimiyettir. Projeler, E&R tarafından literatüre kazandırılan AMETİST süreci kapsamında “yaparak öğrenme” üzerine kurulu eğitim, simülasyon ve danışmanlıklar yolu ile gerçekleştirilir.

Günümüzde bilgi, işletmelerin en önemli varlığı ve değer kaynağı haline geldi. E&R sürekli gelişen bir kurumsal varlık olarak, odaklanmış olduğu Kurumsal eğitim ve danışmanlık konularında alanının en iyisi olan
uluslararası firmalarla işbirliği halinde çalışmaktadır.

E&R, ProAct BD şirketinin Türkiye ve Avrasya bölgesi temsilcisidir.

 
 
 
Copyright © enr.com.tr designed by Dijital Ajansım - CONTIVENT